OKUL YÖNETİMİ

image
image

S. ÇAĞRI AVCU

Şunu iyi biliyoruz ki hepimiz çocuğumuzun iyi bir eğitim almasını, mutlu ve başarılı olmasını isteriz. Bu bilinçle Dore Okullarında, eğitim felsefemiz önce sevgi ve güven sonra ilgi, şefkat ve bilgidir. Bu anlayış çerçevesinde Dore Okulları ailesi olarak, baskıcı ve ödevci anlayıştan uzak; sevgi ve saygıyla oluşturulmuş disiplinli bir eğitim öğretim en büyük hedefimizdir.

Atatürk ilke ve inkılaplarını temel alan bu güzel ortamda öğrenci merkezli bir yaklaşımla beş dil eğitimiyle birlikte ezberden uzak, düşünen, araştıran, soran, inceleyen, öz güveni yüksek, şanlı tarihinden beslenen, yeteneklerinin farkında olan bireyler yetiştirmek amaçlanmaktadır.

Hedefimiz, sahip olduğu tüm değerleri ve tarihini referans alan, çağdaş, yenilikçi ve ileri görüşlü nesiller yetiştiren, toplumsal yükselişimize katkı sağlayacak doğru ve rasyonel eğitime örnek bir okul olmaktır. Bu nadide eğitim kurumunun mensubu olmak benim için en büyük mutluluk kaynağıdır. Bu düşüncelerle bizimle yürüyen tüm eğitim gönüllülerine, bizlere daima güvenen saygıdeğer velilerimize ve sevgili öğrencilerimize aydınlık bir gelecek dilerim.

KURUCU – GENEL MÜDÜR

image
image

SEDA YÜCELAND

GENEL MÜDÜR YARDIMCISI